Одарич пропонує міськраді Черкас звільнити від плати за компослуги родини військових АТО

Одарич пропонує міськраді Черкас звільнити від плати за компослуги родини військових АТО Як інформують у міській раді Черкас, Сергій Одарич запропонував звільнити від плати за комунальні послуги родини, представники яких воюють за цілісність України в зоні АТО.

Відповідне доручення міський голова Сергій Одарич дав департаменту соціальної політики. Сергій Олегович, зокрема, запропонував внести зміни до міської програми «Турбота», включивши до неї пункт про звільнення від сплати за комунальні послуги ті черкаські родини, чиї близькі нині воюють у зоні АТО за цілісність та незалежність України.

– Всі, хто нині служать в зоні АТО, – це працездатні чоловіки. Вони мали певні доходи, утримували сім’ї. Нині вони мобілізовані чи поїхали на Схід добровольцями. Потрібно внести зміни до програми «Турбота» і оплачувати з міського бюджету комунальні послуги, надані тим родинам, чиї близькі нині воюють в зоні АТО, – підкреслив Сергій Одарич.

Список родин, в яких рідні нині захищають українську незалежність на Сході нашої держави, має надати департаменту соціальної політики міський військкомат.

Підготовлений проект рішення про внесення змін до міської програми «Турбота» повинні схвалити на сесії депутати міської ради.
18.08.2014 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter