У ЗАТ “ТК “Уманьхліб” відбулася офіційна зміна керівництва

У ЗАТ “ТК “Уманьхліб” відбулася офіційна зміна керівництваНещодавно інформаційне агентство Інтерфакс-Україна оприлюднило інформацію про те, що 25 червня 2014 року Вищий господарський суд України своєю постановою підтвердив законність рішень загальних зборів ЗАТ "ТК "Уманьхліб" від 3 жовтня 2013 року про зміну керівництва підприємства.

Цим судовим рішенням також підтверджується законність рішення Спостережної ради ЗАТ "ТК "Уманьхліб" від 7 жовтня 2013 року, яким Бевз Олександру Олександрівну було відсторонено від посади керівника підприємства.

Проте, незважаючи на рішення органів управління товариства і рішення судів, Бевз О.О. продовжувала управляти ЗАТ “ТК “Уманьхліб”, виводити активи та розбазарювати майно підприємства, а також вчиняти інші протиправні дії, спрямовані на знищення уманського підприємства.

Але сьогодні на підприємстві вже вітали нове керівництво, яке налаштоване врятувати Уманьхліб. Зокрема, у планах нового керівника: покласти край негараздам, невиплаченій заробітній платі, податковій заборгованості перед державою та місцевим бюджетом, відновлення постачання газу на підприємство, запуск виробництво хліба на повну потужність і повернення уманському хлібу бувалу якість та смак.

Саме так визначає першочергові кроки новий керівник ЗАТ «ТК «Уманьхліб» - Анатолій Кисіль.

- Ми вже ніколи не дозволимо, щоб гроші підприємства тіньовими схемами розтікалися у кишені окремих посадових осіб заводу, як це було при попередньому керівництві. Перша хвиля інвестицій піде на модернізацію виробництва для підвищення якості продукту, а також на покриття заборгованостей, що назбиралися за тривалий час недобросовісного керівництва попередньої в.о. голови правління заводу, - зазначає Анатолій Кисіль.

Як йдеться в листі акціонерів підприємства, який має Провінція, колектив «Уманьхлібу» чекав якісних змін понад рік. Є надія, що з новим господарем -ЗАТ «ТК «Уманьхліб» запрацює на повну потужність.
29.07.2014 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
13:34 14.09.2014 dgfbuujk:
В контакті з'явилася група Уманьхліб - прогрес не стоїть на місці. http://vk.com/umanhlib
12:07 06.08.2014 lklfbhf:
Завдяки таким перемінам збереглось багато робочих місць, а так куди податися людям. Колектив завжди був дружній і залишається таким. Ми всі раді перемінам приємним.
21:42 04.08.2014 dgfbuujk:
В суботу випікали хліб в газових печах, коли з роботи йшов то черга біля кіоска з уманським хлібом була. Дуже приємно, що все вертається на круги своя.
13:54 03.08.2014 fvgjjl:
Да так і є. Тому ми надіємось, що наш завод він також успішно підніме. Перші кроки зробив, а ми його підтримаємо. будемо якісно працювати.
22:48 02.08.2014 dgfbuujk:
На скільки я знаю. то Кисіль А. І. 10 років керував заводом "Уманьпиво" і доволі успішно. Знайомі там роблять. говорять, що зарплати вчасно виплачує. Студентів на практику бере, якщо потрібно.
16:52 01.08.2014 fvgjjl:
В свій час Кисіль А. І. взявся за пивзавод і пдняв його на новий прівень. хоч підприємство було занедбане до цього. Люди, які отримали зарплату довгоочікувану, завдяки Анатолію Івановичу. Люди покладають на нього великі надії.
18:00 31.07.2014 dgfbuujk:
Нарешті О. Бевз більше не керує підприємством. Скільки можна було її терпіти. Керівництво нове і нові порядки, але нам подобається інновація, перший раз за людей думають. Є перспективи працювати і далі на заводі.
21:52 30.07.2014 Fadsa:
Мій батько там працює. Ми дуже раді перемінам, тому що є надія на майбутнє. Батько сказав, що за декілька днів зроблено більше ніж за 3 місяці. Будемо надіятись, що так воно і буде.