У Черкасах триває поточний ремонт доріг. Незабаром почнуть капітальний

У Черкасах триває поточний ремонт міських доріг. Як інформують у міській раді Черкас, зараз ремонтні бригади КП «ЧЕЛУАШ» працюють на автошляхах вулиць Другого Українського фронту, Карбишева, Дахнівській та 30-річчя Перемоги.

– Найближчим часом плануємо закінчити поточний ремонт на вулиці Дахнівській: від Канівського заїзду до вулиці Менделєєва, яка пролягає до обласної лікарні. Після чого – перейдемо до вулиці Можайського, – розповів начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

За його словами, на сьогодні увесь поточний ремонт доріг в Черкасах здійснюється за кошти міського бюджету комунальним підприємством «Черкаське експлуатаційне ремонтне управління автомобільних шляхів». Загалом на ці потреби у міській казні передбачено близько 1,9 мільйонів гривень.

Тоді як тендер на відповідні роботи, які фінансуватимуться з державної субвенції, запланований лише на 15 серпня.

– Якщо торги відбудуться і буде визначено переможця та підписано договір, то безпосередні роботи з поточного ремонту доріг за державні кошти розпочнуться вже з вересня, – повідомив Сергій Володимирович.

А також проінформував, що незабаром у Черкасах планується розпочати капітальний ремонт доріг за кошти державної субвенції, передбаченій у сумі майже 9 мільйонів гривень. А саме: по вулиці Вербовецького, Одеській (від Онопрієнка до Лісової просіки) та Університетській (від вул. Хрещатик до вул. Кавказькій).
25.07.2014 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter