У Черкаській міськраді дискутують з приводу доцільності існування автобусного маршруту №36

Як повідомляють у міській раді Черкас, відбулося засідання комісії з питань та житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв`язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища.

У міськраді інформують, що скандальним виявився розгляд звернення ПАТ «Черкасиавтотранс» щодо скасування рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради №413 від 16.04.2014р. «Про затвердження переліку міських автобусних маршрутів, що виносяться на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (маршрут №36).

Колісник Ольга, голова постійної комісії Черкаської міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища розповіла:

- Ми заслухали присутні зацікавлені сторони, виступи представників були гарячими та емоційними, свою думку на засіданні також висловили присутні депутати Черкаської міської ради. Під час обговорення комісія зважала на те, що основними критеріями для прийняття рішення є дотримання законодавства України, безпека при користуванні громадським транспортом, доступність громадського транспорту для інвалідів, екологічна безпека використання транспортних засобів для оточуючого середовища, комфортність поїздок, економічність та обґрунтованість тарифів. Врешті, комісія виробила свої рекомендації.

А саме:

Доручити Департаменту житлово-комунального комплексу (Наумчук А.М.) до 30.07.2014:

1) Надати інформацію, що підтверджує відповідність чинному законодавству процедури проведення тендеру по відкриттю автобусного маршруту №36 з наданням відповідних копій документів;

2) Надати критерії визначення транспортних засобів з низькою та високою підлогою.

3) Надати існуючий графік автобусних маршрутів (усіх) та інформацію щодо його дотримання.
4) Надати інформацію по викидах в атмосферу транспортних засобів, які працюють на маршрутах №21 та №36.

Рекомендувати Департаменту житлово-комунального комплексу (Наумчук А.М.) в місячний термін:

1) Розробити та затвердити щохвилинний графік руху маршрутних таксі у місті Черкаси та забезпечити відкритий доступ відслідковування руху через мережу Інтернет.

2) Забезпечити наявність на зупинках інформації про щохвилинний графік руху маршрутних транспортних засобів.

3) Розробити механізм здійснення контролю дотримання графіку усіх автобусних маршрутів.

4) Зобов`язати усіх перевізників міста Черкаси (маршрутні таксі) забезпечити всі маршрутні таксі відповідними технічними засобами відслідковування місцезнаходження та часу пересування по місту згідно з графіком.

5) Прописати в тендерних умовах для визначення перевізників або відкриття нових автобусних маршрутів по місту встановлення відповідного обладнання GPS для відслідковування місцезнаходження та часу пересування по місту.
24.07.2014 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter