Половина котелень "Черкаситеплокомуненерго" готові до наступної зими

У Черкасах триває підготовка до опалювального сезону. Як інформують у міській раді Черкас, КП «Черкаситеплокомуненерго» вже замінило пів кілометра теплових мереж (у двотрубному обчисленні) попередньоізольованими трубами. Також здійснено поточний ремонт 18 котелень, 49 центральних теплових пунктів та 40 км теплових мереж.

– На котельнях та центральних теплових пунктах виконуються роботи з відновлення технічного стану котельного, насосного, тепловикористовуючого обладнання, а також – хімводопідготовки та контролю і автоматики, – пояснила перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська.

За її словами, на часі – виконання тепловиками решти запланованих робіт. Зокрема, капітальний ремонт котельні по вул. Хрещатик, 84 та центрального теплового пункту по вулиці Вербовецького,77 із заміною водопідігрівача.

Загалом, до початку опалювального сезону КП «Черкаситеплокомуненерго» має підготувати 35 котелень, 82 центральних теплових пункти та 154,6 км теплових мереж у двотрубному обчисленні.
23.07.2014 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter