Черкасиобленерго заплатить маловідомій фірмі майже 18 млн. грн. за шафи

ПАТ«Черкасиобленерго» 14 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Елтехкомплекс» на постачання обладнання на суму 17,96 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», інформують Наші Гроші.

Замовлено 68 шаф з обладнанням, у вартість входить також їхній монтаж, повний список з цінами унизу.

Фірму «Елтехкомплекс» зареєстрували 4 квітня поточного року – за місяць до тендеру, про який офіційно оголосили 8 травня. Власником фірми записаний Олександр Прудкой. За даними ЄДР, статутний капітал фірми зазначений на рівні 30 тис грн., однак остаточно буде сформований тільки в квітні 2015 р. Раніше фірма тендерів не вигравала.

Телефонний номер, який фірма вказала на тендері як контактний – (044) 257-00-24. За даними ЄДР, він належить Київському заводу гумових та латексних виробів. Останньому належить ТОВ «Автоелектроапаратура», що займається виробництвом електричного освітлювального устаткування та устаткування для автотранспортних засобів. Київський завод контролює директор Ярослав Левицький, основний власник заводу невідомий, оскільки 79% акцій записано на фізособу, ім’я котрої SMIDAне розкриває. Решта належить ТОВ «Виробниче об’єднання «Будфонд», яке очолює Олена Левицька, і на яке також зареєстрований вказаний телефон.

Єдиним конкурентом фірми було ПП «НБК» Олексія Надєїна.
23.07.2014 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter