У Міністерстві доходів і зборів обіцяють податкові пільги підприємцям, які допомагають армії

Як заявив перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус під час учорашньої зустрічі з бізнес-спільнотою Черкащини, в міністерстві ініційовано розгляд пільгового оподаткування для підприємців та громадян, які допомагають армії.

За словами черкаських підприємців, при купівлі бронежилетів та продовольства для армії вони не можуть віднести ці суми на витрати підприємства.

«Також необ’єктивно оподатковуватимуться доходи громадян, які беруть на квартиру біженців зі Сходу і за встановленим порядком оформлюють з ними договір оренди. Вважаємо це неправильним», - додає Голова Черкаської міської профспілкової організації «Солідарність» Ольга Ракова.

У свою чергу керівник Міндоходів пообіцяв ініціювати запровадження пільгового оподаткування для таких платників податків.

«Справді, у такій ситуації не повинно бути ускладнень. Ми порадимось з Міністерством фінансів України і обов’язково врегулюємо питання оподаткування підприємців та громадян, які допомагають армії у цей критичний час», - заявив Ігор Білоус.
05.07.2014 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter