"Азот" підписав меморандум з Черкаською ОДА. Тепер натякають, що білоруські тролейбуси таки вийдуть на лінії

"Азот" підписав меморандум з Черкаською ОДА. Тепер натякають, що білоруські тролейбуси таки вийдуть на лінії Між ПАТ «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM, та Черкаською обласною державною адміністрацією підписаний Меморандум про співпрацю та про координацію зусиль з метою покращення соціально-економічної ситуації в області. Про це інформує прес-служба підприємства.

Це відбулося під час візиту очільника Черкащини Юрія Ткаченка на ПАТ «Азот» OSTCHEM та його зустрічі з колективом підприємства.

Підписаний Меморандум містить три основні пункти: перший – участь громадськості у здійсненні державної політики шляхом залучення представників бізнесу безпосередньо до процесу управління регіоном. Прозорість, відкритість та підзвітність громаді мають бути визначальними у діяльності влади. Саме тому губернатор пообіцяв узяти до себе радником з питань промисловості представника підприємства.

Інші два важливі пункти пов’язані з координацією роботи КП «Черкасиводоканал» та вирішенням транспортної проблеми, яка на сьогодні є найболючішою для черкащан. Результатом транспортної реформи має стати нормалізація руху громадського транспорту, проведення тендеру на закупівлю тролейбусів та виведення їх на маршрути вже найближчим часом.
04.07.2014 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter