Департамент економіки міськради Черкас заплатить діловій партнерці свого працівника 703 тис. грн. за боротьбу з амброзією

Департамент економіки міськради Черкас заплатить діловій партнерці свого працівника 703 тис. грн. за боротьбу з амброзією Як інформують Наші Гроші, Департамент економіки та розвитку Черкаської міськради 26 червня уклав угоду з підприємцем Надією Кравчук на благоустрій території. Вартість угоди складає 703 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Послуги замовлено з червня 2014 – до листопада 2016 року коштом місцевих бюджетів. Йдеться про косіння, видалення з корінням та утилізацію амброзії, догляд газонів.

Надія Кравчук є співвласницею ПП «Зелена країна» з Михайлом Ахановим. Раніше разом з Кравчук і Ахановим співзасновницею фірми була Юлія Джемесюк, головний спеціаліст відділу інспектування Черкаської міської ради.

Відомо, ПП «Зелена країна» також отримувало підряди на послуги рослинництва від Черкаської мерії.

Єдиним конкурентом на торгах був підприємець Анатолій Красовський.

Амброзія належить до карантинних бур’янів. Квітковий пилок амброзії викликає алергію і може призвести до приступів бронхіальної астми.
04.07.2014 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter