Ткаченко пообіцяв працівникам "Азоту", що черкаська влада буде прозорою, як ніколи раніше

Ткаченко пообіцяв працівникам "Азоту", що черкаська влада буде прозорою, як ніколи раніше Бюджет області має бути прозорим та публічним, а громадськість, відповідно, має володіти інформацією стосовно його дохідної та видаткової частин. Як інформують у Черкаській ОДА, таку думку сьогодні під час зустрічі з колективом публічного акціонерного товариства "АЗОТ" висловив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

– Зараз ми почали публічно звітувати перед громадою стосовно обласного бюджету, щоб усі охочі могли побачити його доходи і витрати. Люди повинні знати, для чого беруть ті чи інші кошти, на що їх витратять і зрештою до чого це призведе, – зазначив Юрій Олегович. – Зокрема, працюємо і над оптимізацією витрат, особливо на владу. Таким чином нам вдалося зекономити понад сім мільйонів гривень та спрямувати їх на соціальні проекти.

Під громадським контролем, зазначив очільник області, мають проходити й тендерні процедури.

– Усі тендерні процедури проходитимуть за участю представників від громадськості. Для того, щоб люди побачили на що спрямовуватимуться кошти й наскільки ці тендери проводяться прозоро, – зазначив Юрій Ткаченко.

Водночас, зазначив, що бачить подальшу співпрацю з найбільшим підприємством області й через позаштатного радника, який би міг працювати з головою ОДА на громадських засадах.

– Я запрошую до себе радником із питань промисловості того представника "Азоту", якого обере колектив, – зазначив Юрій Олегович.
03.07.2014 20:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter