Ткаченко презентував початок роботи над програмою розвитку Черкащини на 5 років

Ткаченко презентував початок роботи над програмою розвитку Черкащини на 5 років Викорінити з владних кабінетів корупцію, створити максимально комфортні умови для інвесторів, запровадити енергозберігаючі технології у роботі підприємств області та наблизити соціальні стандарти для населення до європейського рівня – такими є плани розвитку області у найближчій перспективі. Як інформують у Черкаській ОДА, їх під час першого засідання обласної колегії окреслив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

–Зараз варто розробити стратегію розвитку Черкаської області до 2020-ого року. Насамперед слід обговорити наявні в області проблеми й те, яким чином ми зможемо їх подолати,– зауважив голова ОДА Юрій Ткаченко.

За словами очільника області, над розробкою програми соціального й економічного розвитку Черкаської області на найближчі п’ять років працюватиме спеціально створена робоча група з числа охочих представників громадськості, виконавчої гілки влади, органів місцевого самоврядування та міжнародних експертів.

– Ця програма має містити саме те, чого зараз вимагає суспільство, – зауважив Юрій Олегович. – Можемо пригадати, як розвивалися події в інших державах, для прикладу, в Грузії. Певен, що у нас є всі можливості для того, аби здійснити намічені плани.

На його думку, Черкаська область, як і будь-яка інша, має сильні та слабкі сторони. Серед переваг, які відкривають перед краєм широкі можливості, – географічне розташування, політична стабільність, розвинена транспортна інфраструктура (повітряне, водне, наземне, залізничне сполучення), майже 60 відсотків чорноземів, технології та досвід переробки у харчовій промисловості, розвинена хімічна та машинобудівна промисловість, наявність рекреаційних зон. Недоліками керівник краю назвав застарілу інженерну інфраструктуру та технологічні процеси, високий рівень енергозалежності, недосконале нормативно-правове регулювання, високий рівень зносу основних фондів підприємств та тіньове безробіття.
03.07.2014 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter