Ткаченко зустрівся з Вадатурським і запропонував "Нібулону" повернутися на Черкащину

Сільськогосподарське підприємство "Нібулон" може розширити свої виробничі потужності на території Черкаської області. Про умови й перспективи спільної співпраці з вітчизняним інвестором йшлося вчора під час зустрічі обласної влади з генеральним директором компанії Олексієм Вадатурським. Про це інформують у Черкаській ОДА.
Ткаченко зустрівся з Вадатурським і запропонував "Нібулону" повернутися на Черкащину

– Майже чотири роки я не був у Черкаській області через ставлення попередньої влади до нашого підприємства, – зазначив Олексій Вадатурський. – Якось я навіть сказав тодішнім головам області й Чигиринського району, що не приїду до вас до тих пір, допоки ви будете тут працювати.

На Черкащині "Нібулон" представлений чотирма підприємствами: двома виробничими філіями у Чигирині та Кам’янському районі та ще двома перенавантажувальними терміналами в селах Вітове, Чигиринського, та Вознесенське, Золотоніського районів.

За роки роботи на території краю підприємство, як стверджує його генеральний директор, звинувачували у руйнації доріг і мало не забороняли по ним їздити, виникали непорозуміння з газової службою, які унеможливлювали введення в експлуатацію сушильних агрегатів, та проблеми з реєстрацією землі.

Натомість голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко запевнив, що зацікавлений у співпраці й чекатиме від «Нібулона» пропозицій щодо проектів, які реально втілити в життя на Черкаській землі, й пообіцяв допомогти в цьому.

– Ми хотіли з вами зустрітися, аби задекларувати те, що в нас кардинально змінилося відношення, у першу чергу, до інвесторів, – зазначив Юрій Ткаченко. – Мені відомо, що проект, здійснений вами в Переяславі, спершу планувався тут. Для нас інвестиції теж важливі, адже це робочі місця й податки в місцеві бюджети. Нині ми, насамперед, хочемо чути інвестора та розуміти, де з’являються проблеми в нашій роботі для їх усунення.
29.06.2014 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter