Ткаченко закликає "Бондюель" повернутися на Черкащину і обіцяє закрити всі кримінальні справи проти французів

Відновити в Худяках Черкаського району будівництво заводу "Бондюель" та повернути в регіон французького виробника консервованих овочів має намір голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко. Як інформують у Черкаській ОДА, можливості співпраці з інвестором обласна влада обговорила вчора під час зустрічі з керуючим компанією "Жеріко Франс", що в Парижі, Жеремі Бутью.
Ткаченко закликає "Бондюель" повернутися на Черкащину і обіцяє закрити всі кримінальні справи проти французів

Юрій Ткаченко визнав, що попереднє керівництво області обійшлося з французькою компанією непорядно: мовляв, замість сприяння інвестору, проти нього безпідставно відкрили дві кримінальні справи. Їх, запевняє, закриють вже наступного тижня й обіцяє простягнути руку допомоги компанії.

– Зараз нам хотілося б дізнатися, наскільки у вас залишився інтерес до цього краю і бажання інвестувати в область, – сказав голова ОДА Юрій Ткаченко. – Зі свого боку, ми готові допомогти з відновленням дозвільних документів на будівництво, термін яких уже вичерпався. У цілому нині ми намагаємося створити всі необхідні умови для того, щоб інвестор почувався тут комфортно. Для цього вже працюємо над створенням комунального підприємства "Агенція розвитку Черкащини". Зокрема, й для того, щоб не було бажання з боку чиновників залізти в кишеню іноземним бізнесменам і забрати те, що вони могли вкласти в інвестиційний проект.

Сам же пан Жеремі Бутью зізнався, що через нинішню нестабільну політичну ситуацію в Україні французькі інвестори дещо з пересторогою розглядають цю країну в плані капіталовкладень.

– Через кілька місяців, коли, сподіваюся, ситуація в країні стабілізується, більш вірогідно, інвестори захочуть повернутися, – зазначив керуючий компанією "Жеріко Франс" Жеремі Бутью. – На сьогодні питання інвестицій у Черкаську область з боку компанії "Бондюель" поки не закрите. Як тільки повернуся до Франції передам ваше бажання й наміри керівництву компанії.

Разом із тим, за його словами, окрім французького виробника консервованих овочів є інший іноземний інвестор, який готовий реалізувати свої проекти в Україні.
А щоб підтвердити серйозність своїх намірів щодо допомоги інвестору обласна влада підготувала відповідний меморандум.
27.06.2014 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter