Черкаська влада обіцяє сприяння підприємцям зі Сходу України, які зібралися переносити бізнес на Черкащину

Черкаська влада обіцяє сприяння підприємцям зі Сходу України, які зібралися переносити бізнес на Черкащину  Десять підприємців зі Сходу, яким через антитерористичну операцію довелося лишити там свій бізнес, мають намір перенести його на Черкащину. Як інформують у Черкаській ОДА, про можливості та умови цього підприємці-переселенці обговорювали за «круглим столом» з обласною владою.

Очільник області запевнив, що зацікавлений допомагати й створювати необхідні умови для бізнесу, адже кожне нове підприємство – це робочі місця й податки.
Перший заступник начальника Головного управління області Міндоходів і зборів Тетяна Проценко зазначила, що у переселенців є два способи продовжити бізнес на Черкащині: зареєструвати тут філію або змінити юридичну адресу.

– Реєстрація філії, хоч і не матиме статусу юридичної особи, все ж таки зможе виконувати багато функцій, зокрема, наймати на роботу людей і виплачувати їм заробітну плату. Але в цьому випадку виникає певна проблематика стосовно перерахування коштів до бюджету, – повідомила Тетяна Володимирівна. – Наразі позиція нашої служби полягає в тому, щоб максимально допомагати приїжджим із неспокійних територій.

За її словами, податкові органи всіх районів центрів нашої області обладнані Центром обслуговування платників, в яких можна отримати необхідну практичну допомогу.

Підприємець із Луганщини Дмитро Петров займався виробництвом котлів для альтернативного опалення. Тепер він «розвідує ґрунт» для продовження цієї ж роботи вже на теренах Черкаської області. Каже: уже є попередні домовленості й готовність працювати.

– Нами розроблені певні концепції, які дозволять безболісно перейти з газу на альтернативні види палива. У нашому регіоні такий вид діяльності як продаж тепла приватними підприємцями достатньо поширений. При цьому з плеч комунальних підприємств повністю знімається відповідальність за купівлю газу й експлуатацію колетелень. – сказав Дмитро Костянтинович. – Ми зустрічалися з керівництвом Золотоноші й обстежували котельню місцевого ліцею. Як результат, вирішили, що там є можливість замінити два наявні котли на такі, що працюють на альтернативних видах палива.

Підприємець Олександр Громик на Луганщині займався торгівлею, тому наразі вивчає специфіку роботи місцевих підприємств, дружина - часовий майстер. Родина планує реалізовувати свої фахові навички вже на Черкащині.
26.06.2014 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter