У Монастирищенському районі жителі села Цибулів протестують проти розкрадання майнових паїв та злочинних схем

Представники громади села Цибулів Монастирищенського району надіслали на пошту Провінції відкритий лист щодо розкрадання майнових паїв та злочинних схем, які понад 10 років вирують у с.Цибулів.

Ми, члени спілки власників майнових та земельних паїв смт Цибулів Монастирищенського району Черкаської області, звертаємося до земляків та усієї чесної громади по розраду та суспільну підтримку у виборюванні законних прав на власність та притягненні до відповідальності шахраїв, які ошукують селян.

Справа в тому, що протягом 15 років керівники недіючого СГВК «Цибулівський» без договору оренди та будь-яких законних підстав шляхом самозахоплення володіють, розпродають та свавільно здають в оренду майно пайового фонду, що розпайоване і належить 1156 власникам майнових паїв. Нажаль, на сьогодні наша боротьба за справедливість та виділення майна в натурі, при сучасному рівні корупції, не дає жодних результатів. Ми майже зневірилися у можливості дійти справедливості, тому звертаємося до громади по підтримку й розраду.

Наші вимоги дуже чіткі й прозорі:

1. Провести перевірку фактів безвідповідального відношення з боку працівників правоохоронних органів Монастирищенського району Черкаської області до розгляду звернень ошуканих селян.

2. Притягнути до відповідальності осіб, винних у шахрайстві та розкраданні майна пайового фонду колишнього КСП «Пам'ять Леніна».

3. Зупинити дію протизаконних договорів оренди майнових паї, укладених на розпайоване майно, яке належить законним власникам.

Шановна громадо, ми наголошуємо, що неможна мовчати, коли стаєш свідком злочину, бо тоді ви — співучасник кривди, яка з вашої мовчазної згоди стає буденною справою, а злочинці залишаються непокараними. Чому нікого не дивує та не обурює те, як саме розпаювали найцінніший український скарб — нашу землю та майно?! Замисліться, чому люди не виборюють свої права, зокрема на чесну частку своєї кревної землі та її багатств, що успадковані від пращурів і мають годувати не лише селян та їх родини, але й усю Україну. Найчастіше – тому що погано інформовані про свої права, тому що мають справу з невдалими підприємцями або навіть шахраями, тому що не вірять у торжество справедливості та верховенство права у нашій країні. Цій хибній практиці давно треба покрасти край, почати мислити й діяти по-новому, відновити віру в добро, справедливість і впевненість у майбутньому!

З повагою, голова спілки власників майнових паїв Барелюк В.Г.
24.06.2014 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter