Одарич: Із 17 черкаських перевізників лише 4 представили фінансові розрахунки на виправдання підвищення проїзду

Перевізники Черкас мають аргументувати громаді кожну копійку в тарифах на проїзд. Як інформують у міськраді Черкас, про це сьогодні заявив журналістам міський голова Черкас Сергій Одарич.

– Я мав зустріч із перевізниками та розмову з ними про питання підвищення плати за проїзд у міських маршрутках. І пояснив їм, що вони надають послуги з перевезення пасажирів не міському голові, а громадянам міста, тож мають, насамперед, з міською громадою обговорити питання підвищення тарифів, – повідомив Сергій Одарич під час сьогоднішньої прес-конференції. – Оскільки ініціаторами зростання вартості проїзду виступають самі перевізники, то під час громадського обговорення кожен із них безпосередньо має пояснити та підкріпити свої аргументи конкретними розрахунками, чому необхідно підвищувати вартість проїзду. Має бути знайдений оптимальний варіант, який би дозволяв жителям міста користуватись зручним та комфортним для них громадським транспортом за помірною платою. А перевізники –можливістю працювати, не накопичуючи борги.


Разом з цим, Сергій Олегович наголосив, що із 17 перевізників, які надають послуги з перевезення пасажирів населенню Черкас, відповідні представили міськвиконкому відповідні розрахунки лише четверо.

– Перевізникам, які не бажають працювати прозоро, надаючи перевагу тіньовій діяльності, та проігнорували надання міськвиконкому обґрунтувань щодо доцільності підвищення вартості проїзду в міських автобусах, тарифи не переглядатимуть, – попередив Сергій Одарич.
23.06.2014 19:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter