З травня в Україні держслужбовцям скасовують одноразову виплату при виході на пенсію

З травня в Україні держслужбовцям скасовують одноразову виплату при виході на пенсію Починаючи з травня цього року пенсії державним службовцям (зокрема і народним депутатам, науковцям, прокурорам) призначатимуть з розрахунку 70 % від заробітної плати, а не 80 %, як це було раніше. Як інформує 5 канал, про це на брифінгу 22 травня повідомила заступник голови правління Пенсійного фонду України Валентина Никітенко.

"З 1 травня при зверненні про призначення пенсій державним службовцям, науковим працівникам, прокурорам, народним депутатам розмір пенсії призначається в розрахунку 70 % від одержуваної ними заробітної плати",- сказала вона, не уточнюючи при цьому, чи буде перераховуватись вже виплачувана пенсія цим категоріям пенсіонерів.

Крім того, за її словами, цим категоріям населення також припинять видавати одноразову виплату в розмірі 10 пенсій, тоді як для вчителів і лікарів - за умов наявності у жінок 30 років, а у чоловіків 35 років стажу роботи в державних чи комунальних закладах освіти чи охорони здоров'я - ця норма збережена.
23.05.2014 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter