У Черкаській торгово-промисловій палаті з`явиться Центр розвитку експортного потенціалу

У структурі Черкаської торгово-промислової палати з’явиться Центр розвитку експортного потенціалу області. Як інформує прес-служба Черкаської ОДА, його створення передбачає підписаний між облдержадміністрацією і ТПП меморандум. Свої підписи під цим документом поставили Юрій Ткаченко та Сергій Першин.
Вони сподіваються, що майбутній Центр допомагатиме місцевим підприємцям виходити на нові закордонні ринки збуту власної продукції. Загалом, як розповів голова ОДА Юрій Ткаченко, нині в області працює біля 250 експортерів та ще більш як 300 імпортерів.
У Черкаській торгово-промисловій палаті з`явиться Центр розвитку експортного потенціалу

– На жаль, поки що ми втрачаємо свої експортні позиції: у цілому спад нині сягає 25 відсотків. Експорт до Російської Федерації тільки за січень-лютий нинішнього року зменшився на 13,7 відсотків, питома вага російського ринку в загальному експорті становить майже тридцять відсотків, – сказав Юрій Олегович. – Нам необхідно знайти можливість та спосіб виходу на нові ринки Європи, Китаю й Азії. Сьогодні маємо робити все від нас залежне для того, щоб наші підприємці могли виходити на європейський ринок, навчити їх, допомогти вирішити проблемні питання. У нас є якісна продукція, яка може бути конкурентноспроможною. Треба навчити бізнес правильно подавати свою продукції з точки зору маркування, упаковки, тощо.

Серед основних завдань Центру – поширення експортних пропозицій черкаського бізнесу серед потенційних іноземних партнерів, презентація місцевих виробників та їх товарів за кордоном, організація міжнародних заходів економічного спрямування (зокрема, зустрічей, семінарів та круглих столів).
– Чимало підприємців жалілися на певні труднощі для участі в міжнародних виставка. Це і дорого, і треба пройти низку перешкод, – зауважив Юрій Ткаченко. – Якраз одна з домовленостей полягає у тому, аби знайти можливість здешевити і допомогти з виставковою діяльністю.

Віце-президент торгово-промислової палати України Михайло Непран зауважив, що підписаний меморандум стане поштовхом для організації з боку влади більш сприятливих умов ведення бізнесу.
16.05.2014 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter