На черкаському "Азоті" повідомляють про перетворення заводської їдальні на "фешенебельний ресторан"

На черкаському "Азоті" повідомляють про перетворення заводської їдальні на "фешенебельний ресторан" ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM повідомляє про продовження реалізації соціальної програми зі створення належних умов праці виробничників. В її рамках – повна реконструкція їдальні та ремонт побутівки «капролактамівців».

На виконання двох проектів підприємство спрямує майже 9 млн. гривень.

«Реалізація програми розпочалася з капітального ремонту побутових приміщень в цехах М¬2(виробництво карбаміду) і М¬9 ( виробництво аміачної селітри). Сьогодні вони відповідають сучасним стандартам, є найкращими за оформленням та комплектацією. Аналогічні роботи зараз тривають на виробництві капролактаму. Окрім цього, ми приступили до реконструкції їдальні №4, яка вимагала не тільки ремонту самого приміщення, а й заміни всіх комунікацій», – зазначив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров.

У роботах задіяні служби підприємства та підрядні організації. Також долучаються дві ремонтні бригади, які було створено на базі ремонтно¬будівельного цеху. До речі, вони оновлюватимуть і невеликі побутові приміщення в інших структурних підрозділах: кімнати прийому їжі, вбиральні.

«Усі підготовчі роботи в побутівці та їдальні виконали працівники виробництва капролактаму. Саме на них покладався демонтаж трубопроводів та обладнання, зокрема електричного, очищення стін від старої штукатурки, винесення будівельного сміття, а це майже 500 тонн. Лише після цього ми передали об’єкти в руки підрядників», – розповідіє начальник виробництва капролактаму Роман Ріпка.

У чоловічій побутівці вже реконструювали перекриття, замінили підлогу, вікна, систему водопостачання, водовідведення, вентиляції, опалення. Нині тут триває сантехмонтаж у душовій кімнаті, монтаж стелі й освітлення у роздягальні для чистого одягу. До Дня хіміка підрядники мають завершити виконання першого етапу робіт. На черзі – ремонт коридору та ще однієї роздягальні.

А от реконструкція їдальні №4 за своїми масштабами нагадує будівництво фешенебельного ресторану – великі вікна, просторі зали, тераса… Від колишнього приміщення залишилися тільки стіни.

«Оновлена їдальня має бути не лише сучасною, але й комфортною. Атмосферу для відпочинку створюватиме гармонійне поєднання всіх елементів інтер’єру», – зазначає головний будівельник ПАТ «АЗОТ» Андрій Журавльов. – «Ми зверталися до фахівців дизайн¬студії. Їхні знання та досвід втілилися у відповідному проекті. Він визначає особливості розташування меблів, конфігурацію стелі й підлоги, розміщення освітлення, передбачає дотримання обраної палітри кольорів. Враховуючи ці особливості, наш проектно-конструкторський відділ розробив проектну документацію по інженерних мережах, ремонту й оздобленню стін, плануванню приміщень».

Тут замінять каналізаційну та вентиляційну системи, кондиціонування на другому поверсі, оновлять меблі, кухонне обладнання для приготування та зберігання їжі тощо. Торік почали ремонтувати фасад, замінили вікна й покрівлю. Ремонт останньої виконали за новими технологіями. Враховуючи особливості будівлі, для покрівельного матеріалу було обрано жорсткий пінополіуретан, броньований полімочевиною. Термін його експлуатації – не менше 20 років. Зараз у повному розпалі виконання внутрішніх робіт. Також у планах – облаштування прилеглої території: укладення асфальту, тротуарної плитки, створення газону.
16.05.2014 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter