Ткаченко: Через конфлікт з Росією експортний потенціал Черкащини зменшується

Ткаченко: Через конфлікт з Росією експортний потенціал Черкащини зменшуєтьсяЧерез конфлікт із Російською Федерацією черкаські виробники вимушені шукати нові ринки збуту для своєї продукції. Уже цієї п’ятниці голова Черкаської ОДА зустрінеться з президентом торгово-промислової палати України та обговорить із ним можливість реалізації черкаськими підприємствами продукції на інших ринках. Про це Юрій Ткаченко повідомив під час прес-конференції, інформує його прес-служба.

За словами Ю. Ткаченка, експортний потенціал області знизився на 13 відсотків.

– Основна проблема виявилася в тому, що наші підприємці просто не були готові до такого повороту подій і до того, що доведеться настільки швидко переорієнтуватися, – сказав керівник області. – Нині тривають розмови щодо азіатського ринку. Під час зустрічі з президентом торгово-промислової палати України ми й говоритимемо про пошук і співпрацю з іншими країнами та з посольствами для того, щоб допомогти нашим підприємствам виходити на ці ринки.
Крім того, як розповів Юрій Олегович, попри нестабільну політичну й економічну ситуацію в країні нині є низка інвесторів, які готові працювати і залучати в область інвестиції. Утім, для їхнього залучення слід розробити ефективну структуру, «яка взяла б інвестора за руку і привела від початку й до кінця». Головне в такій структурі, на думку голови ОДА, має стати відсутність корупційних проявів.
13.05.2014 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter