Черкаському асфальтобетонному заводу підкинули на "молочішко" 6,17 млн. грн. Як годиться, без конкурсу

Черкаському асфальтобетонному заводу підкинули на "молочішко" 6,17 млн. грн. Як годиться, без конкурсу Як інформують Наші Гроші, 30 квітня Департамент економіки та розвитку Черкаської міськради уклав угоду з ПАТ «Черкаський асфальтобетонний завод» на додаткові роботи по будівництву зливової каналізації на вул. Козацькій. Вартість угоди - 6,17 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тендер проведено за процедурою закупівлі в одного учасника. Замовник обґрунтував це тим, що йдеться про додаткові роботи, не включені у початковий проект, а саме: розширення дороги з 15 м до 18 м, збільшення довжини дороги в місцях примикання до вулиць, перенесення велосипедних доріжок, збільшення площі тротуарів, улаштування острівців безпеки, встановлення додаткових опор освітлення та світильників з люмінесцентними лампами, встановлення металевої огорожі та сигнальних стовпчиків, прокладання кабелю, улаштування підпірної стінки, перенесення 2 колодязів та корегування висотних відміток люків зливової каналізації та ін.

За даними «ВДЗ», перший договір на роботи по цьому об’єкту з ПАТ «Черкаський асфальтобетонний завод» підписали у 2011 році вартістю 11,32 млн грн.
50% акцій Черкаського асфальтобетонного заводу належить Черкаській міськраді. 12,5% належить Лілії Луговській, прийомній доньці екс-директора підприємства Сергія Якимчука. 8% має Ніна Набокіна, депутат Черкаської міськради від «Партії Вільних Демократів», почесним головою якої є екс-мер Черкас Сергій Одарич.Головою правління підприємства і власником 8% акцій є Олексій Гужва, екс-заступник мера Черкас Сергія Одарича.

Недавно Ніна Набокіна повідомила, що решта 50% розподілена між 200 акціонерами, з яких 23% контролює сім’я екс-директора підприємства Якимчука. За її словами, заяви деяких депутатів міськради щодо необхідності перевірки ПАТ «Черкаський асфальтобетонний завод» і повернення його у комунальну власність є намаганнями встановити контроль за підприємством з боку сім’ї екс-директора. Самого Якимчука вона називає соратником екс-мера Черкас Володимира Олійника, тепер народного депутата від Партії Регіонів.
13.05.2014 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter