Міністр Шеремета прослухав інвестиційні фантазії у стилі "Боттічеллі" від рекордного "присідуна" Ткаченка

На Черкащині буде створена структура, що займатиметься роботою з капіталовкладеннями та підвищенням інвестиційної привабливості регіону. Про це підчас робочої зустрічі домовились голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко з міністром економіки Павлом Шереметою.
Міністр Шеремета прослухав інвестиційні фантазії у стилі "Боттічеллі" від рекордного "присідуна" Ткаченка

Як інформують у Черкаській ОДА, за аналізом міжнародних дослідницьких кампаній, за інвестиційною привабливістю Черкащина займає рейтинг нижче середнього. Проте у регіоні є потенціал для розвитку цього напрямку роботи і нинішнє керівництво країни готове у цьому допомогти.

- Міністр відвідає Черкащину після президентських виборів. До того часу ми розробимо концепцію роботи структури, яка буде займатись підвищенням інвестиційної привабливості Черкащини, - переказує результати зустрічі Юрій Ткаченко.

Обласний очільник зазначив, що за останні роки на Черкащині відбувся відтік капіталовкладень, оскільки інвестори покидали регіон через корупцію у органах обласної влади. Тепер потрібно працювати на відновлення довіри інвесторів до нашого регіону і міністерство економіки готове у цьому сприяти.

Від Провінції: наприкінці вересня 2013 року чинний на той момент голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб заявляв: що «за останні 2,5 роки інвестиції в область зросли втричі.
....Можна говорити і звинувачувати в чому завгодно, але факти свідчать, що за 2,5 роки інвестиції в економіку регіону зросли втричі, - заявляє С. Тулуб. - Ці кошти вкладено в понад 290 підприємств регіону. А це, насамперед, нові робочі місця.
Відповідно до індексу інвестиційної привабливості регіонів за рейтингом Державного агентства інвестицій та управлінням національними проектами України Черкаська область посіла 12 місце, а за показником відкритості обласної влади – 2 місце. Ось, реальна картина нашої роботи, а не ті надумані балачки, які розводять деякі «фахівці» не спираючись на жодні факти».


Юрію Олеговичу, чому ми повинні вірити Вам, а не Тулубу?
03.05.2014 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter