Департамент економіки та розвитку Черкаської міськради дав ТОВ "Каштан-Плюс" 103,75 млн. грн. на постачання продуктів у лікарні, школи та дитсадки

Департамент економіки та розвитку Черкаської міськради дав ТОВ "Каштан-Плюс" 103,75 млн. грн. на постачання продуктів у лікарні, школи та дитсадки Департамент економіки та розвитку Черкаської міськради 1 квітня за результатами тендеру уклав низку угод з ТОВ «Каштан-Плюс» на постачання продуктів харчування на загальну суму 103,75 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», інформують Наші Гроші.

Йдеться про підписання рамкової угоди на постачання низки продуктів для лікувально-профілактичних закладів м. Черкаси, а також для ДНЗ, шкіл та інших закладів у період з квітня 2014 р. до кінця 2016 р.

У переліку – крупи, борошно, хліб та хлібобулочні продукти, фрукти й овочі, соки, повидло, м’ясо та риба, молочні продукти й сири, напої та спеції.

Фірма «Каштан-Плюс» заснована у 2005 р., має 9 тис статутного капіталу, власниками є троє черкащан – Дмитро Олексенко, Ганна Олексенко і Валентина Гладун. До обрання постачальником за рамковою процедурою, фірма також регулярно вигравала тендери на постачання продуктів на Черкащині, за останні шість років отримавши замовлень на 127,66 млн грн.

Єдиним конкурентом фірми став черкаський підприємець Мамишев Алхан Сагиб Огли, який за останні шість років виграв тендерів на 4,78 млн грн.
15.04.2014 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter