Ткаченко: Ціни на внутрішньообласні та міжміські перевезення зростатимуть

Ткаченко: Ціни на внутрішньообласні та міжміські перевезення зростатимуть Ціни на приміські та міжміські внутрішньообласні перевезення зростатимуть. Про це повідомив Юрій Ткаченко, інформують у Черкаській ОДА.

– У зв’язку зі значним здорожчанням пального доводиться йти на такі непопулярні кроки. До того ж є області, які вже підняли ціни. Та вони й не можуть залишатися на тому ж рівні, оскільки це буде неефективно і необґрунтовано для перевізників, – зауважив Юрій Ткаченко. – По суті й у нас окремі перевізники, яких у області близько 80-ти, почали піднімати ціни на свої послуги.

Юрій Ткаченко зауважив, що з минулого року на Черкащині діяв тариф на перевезення пасажирів у розмірі 0,25 грн. за один кілометр проїзду. Уже впродовж цього тижня обласна влада визначить новий розмір тарифу.

Крім того, обласний очільник зауважив, що звертатиметься з ініціативою до Кабінету Міністрів України для того, аби на державному рівні був запроваджений контроль за цінами на паливно-мастильні матеріали на які наразі відбувся ажіотаж.
15.04.2014 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter