Деклараційна кампанія: У Черкасах задекларували доходи три мільйонери

Деклараційна кампанія: У Черкасах задекларували доходи три мільйонери Жителі міста Черкаси продовжують активно декларувати доходи, отримані ними у 2013 році. Про це інформує ДПІ в м. Черкаси.

“З початку року 660 черкасців вже задекларували отримані ними минулорічні доходи. Троє місцевих жителів задекларували свої мільйонні статки і показали загальну суму доходу в розмірі майже 8,9 млн. грн.”, - повідомив перший заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Дмитро Таран.

Найактивніше черкасці продовжують декларувати отриману спадщину та подарунки. “129 жителів обласного центру задекларували таких доходів на загальну суму понад 16 млн. грн.”, - зазначив Дмитро Таран.

Ще 454 громадянина подали декларації для того, щоб отримати податкову знижку відносно витрат, понесених ними у 2013 році в зв’язку з навчанням, користуванням іпотечним кредитом та виплатою страхових платежів.

“Таким громадянам з бюджету буде повернуто майже 720 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб”, - наголосив Дмитро Таран.

ДПІ у м. Черкасах нагадує, що декларація про майновий стан та доходи, отримані у 2013 році, подається до 1 травня 2014 року.
19.02.2014 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter