Тулуб дав підлеглим "прочухана" за аеропорт. У присутності "відставника" Хмільківського

Тулуб дав підлеглим "прочухана" за аеропорт. У присутності "відставника" ХмільківськогоЯк стало відомо Провінції, сьогодні в обласній адміністрації відбулася нарада, присвячена КП «Аеропорт «Черкаси». Її провів голова ОДА Сергій Тулуб, який щойно повернувся з відпустки. У нараді брали участь як члени так званого «вузького кола» губернатора – Рябцев, Потапкін, Семерей, так і інші (зокрема, 1-й заступник голови облради Анатолій Рибак).
Керівник області залишився незадоволеним останніми подіями на підприємстві. Практично всі учасники почули на свою адресу кілька «незлих, тихих слів». У результаті Тулуб доручив за тиждень закінчити проведення інвентаризації на підприємстві, а також в найкоротший термін надати йому план першочергових заходів з відновлення роботи підприємства.
За нашою інформацією, активну участь у нараді брав колишній виконуючий обов`язки керівника Черкаського аеропорту Анатолій Хмільківський, який, нагадаємо, за період роботи в аеропорту так і не зміг поспілкуватись із Тулубом.
23.01.2012 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter