Тьотя Валя-"мільйонщиця" цікавиться скільки отримують чиновники черкаської мерії? А Тулуб, Черняк та "Едічка"?

Тьотя Валя-"мільйонщиця" цікавиться скільки отримують чиновники черкаської мерії? А Тулуб, Черняк та "Едічка"?Почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська, людина, дуже м`яко кажучи, заможна, на «Фейсбук» почала цікавитися розміром зарплат та матеріальної допомоги чиновників Черкаської міської ради. Дивно, що розмір зарплат, надбавок, премій та матеріальних допомог керівників Черкаської ОДА Жуковську не цікавить.

У 2014 році в Черкасах утримання чиновників громаді обійдеться у значну суму - 45 млн.грн. Порівняно із минулим 2013 році ці витрати збільшаться на 2,8 млн. грн. (6,6%) . Цікаво, що зі згаданих 2,8 млн. грн. 2,4 млн. – збільшення зарплати чиновникам. Чи свідчить це про те, що черкаські чиновники працюють надзвичайно ефективно та заслуговують на збільшення заробітної плати? Для порівняння – фінансування всієї освітньої сфери зменшилося на 1,5 млн.грн.
Громадська Рада поцікавилася, щодо рівня зарплатні чиновників. Як з’ясувалося, пересічний черкаський чиновник отримує заробітну платню, плюс премію, плюс матеріальну допомогу. Загальний розмір додаткової надбавки, наприклад, директора департаменту міськвиконкому складає 100% зарплати, його заступника – 90%, начальника відділу – 80%.
А тепер щодо цифр. Середня зарплата керівника департаменту складає приблизно 6 тис. грн. Премія – 1,5 тис. грн. Матеріальна допомога – 6 тис. грн. Це ж яку ефективність треба демонструвати чиновнику, щоби претендувати на розмір матеріальної допомоги у 100% від зарплати. Більш детально про зарплати, премії та мат допомогу – читайте у відповіді мерії.
Не знаю як городяни, як депутати – а я точно проти того, щоби підвищувати черкаським чиновникам рівень матеріальної винагороди за їх неефективність. У цей час працівники КП Черкасиелектротранс останній раз отримували зарплату за жовтень місяць.
Тому пропоную вже на найближчих громадських слуханнях поставити питання про пере направлення цих 2,4 млн. грн. на зарплати інші більш актуальні потреби громади міста.
Більш детально про це можна дізнатися на громадських слуханнях 11 лютого.
06.02.2014 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter