Жуковська про бюджетні "пустощі Сергійка": 2013 року на компьютеризацію черкаських шкіл - 27, 5 тис.грн., на планшети чиновникам - 391 тис. грн.

Жуковська про бюджетні "пустощі Сергійка": 2013 року на компьютеризацію черкаських шкіл - 27, 5 тис.грн., на планшети чиновникам - 391 тис. грн. Пріоритети бюджетних витрат у Черкасах – символ безвідповідальності та безгосподарності. Про це на "Фейсбук" пише почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська.
"І це можна довести дуже простим порівнянням...Мова іде про комп’ютеризацію шкіл та органів влади.
Як відомо, Україна взяла курс на комп’ютеризації закладів освіти. Сьогодні у державі створені та запущені декілька цільових програм комп’ютеризації навчальних закладів - Державна програма «Сто відсотків», Національний проект «Відкритий світ». Мета усіх цих проектів – 100% комп’ютеризація шкіл по всій Україні. Що ж ми бачимо у Черкасах? У минулому 2013 році на комп’ютеризацію всіх черкаських шкіл і Палацу молоді було спрямовано 27, 5 тис. грн. Тоді як на придбання комп’ютерів та планшетів для себе черкаські чиновники витратили 391 тис. грн. Це у 14 разів більше, ніж всі витрати на комп’ютеризацію шкіл. Грубо кажучи, на ці гроші можна було б придбати 130 комп’ютерів. Виходячи із розрахунку 7 комп’ютерів на 1 комп’ютерний клас виходимо на 18,5 комп’ютерних класів. Це означає, що більше половини черкаських шкіл могли б отримати по 1 новому комп’ютерному класу. А за 2012-13 роки чиновники купили собі оргтехніки на суму біля 1 млн. грн. І в цьому, 2014 році знову закладаються кошти на придбання комп’ютерів та оргтехніки для чиновників. То що для нас важливіше – інтереси 30 тисяч школярів, чи 500 чиновників?
Також хочу сказати, що непрофінансованими залишились такі статті, як, наприклад, «Придбання ноутбука для школи №10» за 3 тис. грн., або ж «Придбання комп’ютера для школи №15» за 5 тис. грн. Однак влада знайшла змогу витратити 40 тис. грн. на відеокамери, фотоапарат, планшети і диктофони «для оперативного висвітлення діяльності виконкому». І що більш важливе для міста – для мене відповідь очевидна...Хочу сказати, що вся наведена інформація взята з веб-сайту Департаменту фінансової політики Черкаського міськвиконкому.
05.02.2014 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter