Міськрада Черкас затвердила бюджет на 2014 рік

Міськрада Черкас затвердила бюджет на 2014 рік Сьогодні на дев’ятому пленарному засіданні четвертої сесії Черкаської міської ради депутати більшістю голосів прийняли рішення «Про міський бюджет на 2014 рік». Про це інформують у Черкаській міській раді. Загальний обсяг доходів міського бюджету м. Черкаси становить 1 мільярд 83,8 мільйона гривень., що більше, ніж торік, майже на 40 мільйонів гривень. У тому числі обсяг доходів загального фонду міського бюджету визначено у сумі понад 993 мільйона гривень, спеціального фонду – у сумі майже 91 мільйон гривень, з них бюджету розвитку – близько 26 мільйона гривень.
Затверджено й загальний обсяг видатків міського бюджету на 2014 рік у сумі 1, 063 мільярда гривень.

У перерві опісля прийняття міського бюджету секретар міської ради, в.о. міського голови Віктор Білоусов прокоментував прийняття цього важливого документу:
– Сьогодні ми розглянули бюджет міста на 2014 рік, але в частині тих цифр, які надало Міністерство фінансів. Ми не розглядали бюджет розвитку, чекаэмо звітність Держказначейства і плануємо, що протягом двох наступних тижнів розглянемо й ці питання.

Оцінюючи загальний обсяг доходів міського бюджету, який становить понад 1,8 мільярда гривень Віктор Білоусов зазначив: «Багато це чи мало? Це більше на 40 мільйонів гривень, ніж торік. Звичайно, хотілося б більше. Звичайно, ми ніколи не будемо задоволені тим станом справ, який сьогодні спостерігається в економіці. Але, якщо говорити об’єктивно, то бюджет кращий, ніж у минулому році. Наведу ще одну цифру. Торік ми мали дефіцит коштів на виплату заробітних плат бюджетників у сумі 60 мільйонів гривень, нинішнього року він менший на 7 млн. грн. Найгірша ситуація була за статтями «фізкультура і спорт» (82,5% до потреби), а також «охорона здоров’я» (89,7%), але нам вдалося знайти відповідні рішення, щоб виправити ситуацію. Також хочу, щоб мене почули працівники дитсадків компенсуючого типу: у нас їх найбільш в Україні, ми не збираємось згортати їх діяльність і знайшли резерви для оплати заробітної плати працівників. Те ж стосується і вищезазначених галузей. В цілому я задоволений, бо це головний закон для нашого обласного центру. Адже відсьогодні медики, вчителі, інші бюджетники будуть забезпечені заробітною платою і це найголовніше…
31.01.2014 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter