Голова Золотоніської РДА Манчук обіцяє "розбудовувати населені пункти" в районі, де 2013 року не поклали жодної цеглини

Голова Золотоніської РДА Манчук обіцяє "розбудовувати населені пункти" в районі, де 2013 року не поклали жодної цеглини Як інформують у Золотоніській РДА, днями голова Золотоніської районної державної адміністрації Олександр Манчук здійснив робочу поїздку в село Ковтуни, де провів зустріч з активом громади щодо актуальних проблем життєдіяльності села, роз’яснень основних напрямків соціальних ініціатив Президента України.
Під час спілкування з жителями, голова райдержадміністрації поінформував селян про те, що головна мета соціальних ініціатив Президента України − адресність соціальних допомог.
Керівник району відвідав організації, які знаходяться на території села, зокрема: СТОВ «Силікат-І», ПП «Золотоніська птахофабрика» та ін. Олександр Андрійович поінформував про плани на 2014 рік, а керівники підприємств, у свою чергу, запевнили, що розвиток виробництва має на меті автоматичне підвищення заробітної плати та асиґнувань на соціальну сферу сіл – ремонт клубів, ФАПів, відкриття закладів для відпочинку молоді. Кошти ці надходять і будуть надходити як у вигляді податків, так і в якості спонсорської допомоги.
Олександр Андрійович детально інформував громаду про основні пріоритетні завдання в діяльності районної влади, які, в першу чергу, полягають у суттєвому піднесенні сектору економіки, про стан виконання районних програм. Питання соціально-економічного розвитку населених пунктів знаходяться на постійному контролі голови райдержадміністрації. Одним із критеріїв їх вирішення очільник району вбачає у відкритому діалозі з громадянами. Тому проведення зустрічей з населенням є постійним.
«Влада району й надалі докладатиме всіх зусиль для розбудови населених пунктів Золотоніщини, для покращення рівня життя і добробуту населення(виділено нами, Пров.)», – підсумував зустріч Олександр Манчук.
Від Провінції: як ми вже повідомляли, 2013 року на території двох районів Черкаської області – Смілянського та Золотоніського – взагалі не велося ніяких будівельних робіт. Що за таких умов збирається розбудовувати золотоніський намісник Манчук – знає лише він.
21.01.2014 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter