2014 року у Тулуба планують: на 1,2 % більше продати, на 1,5 % більше - набудувати, і взагалі все буде "зашибісь"...

2014 року у Тулуба планують: на 1,2 % більше продати, на 1,5 % більше - набудувати, і взагалі все буде "зашибісь"...У п`ятницю на сесії Черкаської обласної ради депутати затвердили програму економічного і соціального розвитку регіону на найближчий рік та внесли зміни до обласного бюджету на поточний рік. Про це інформує Черкаська ОДА.
– Програма економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2014 рік не є панацеєю від всіх бід та проблем нашого регіону – це логічне продовження нашого курсу з розвитку краю, взятого ще у 2010 році, – сказав директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Черкаської облдержадміністрації Анатолій Костенко.
За його словами, у наступному році планують досягти приросту промислового виробництва на рівні 101,2 відсотка та обсягу реалізованої продукції на суму 29,5 мільярдів гривень, утримати обсяги виробництва сільськогосподарської продукції на рівні 2013-ого врожайного року, на 1,5 відсотка збільшити обсяги будівельних робіт, залучити капітальні вкладення на рівні 3,5 мільярдів гривень. Також передбачається ріст обсягів прямих іноземних інвестицій до 905 мільйонів доларів США, збільшення майже в чотири рази Державного фонду регіонального розвитку (132 мільйони гривень проти 37 млн. грн. цього року), будівництво майже 140 тисяч квадратних метрів житла та працевлаштувати 27 тисяч безробітних (102 відсотки). Водночас, рівень середньомісячної заробітної плати черкащан має зрости до 2970 гривень.
30.12.2013 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:05 30.12.2013 D_Servin:
Наверно именно за столь "оптимистичный" прогноз Костенко сразу и отправили на "пенсию"? Прогнозируемый "серьезный" рост как раз находится "в межах статистичної похібки". Радует оптимизм в отношении "середньомісячної заробітної плати", вот только не уточнили кто ее получать будет (Провинция недавно хороший материал на эту тему разместила). В отношении роста иностранных инвестиций на Черкащине хотелось бы поинтересоваться, а как так получилось, что в 2013 году допустили их спад на 0,5% официально (по итогам 9 месяцев) да еще порядка 70 млн. долл. США "спрятали" в непогашенные долговые обязательства?