На передноворічній колегії в Черкаській ОДА учасники заспівали: "Ну де ж іще людям так добре, як тут? Тільки в Черкасах!"

На передноворічній колегії в Черкаській ОДА учасники заспівали: "Ну де ж іще людям так добре, як тут? Тільки в Черкасах!"Активізація роботи промислового комплексу, розвиток сільськогосподарського виробництва, покращення інвестиційного клімату, розбудова інфраструктури, формування та розвиток туристичної галузі – такі завдання поставила перед собою обласна влада на наступний рік та презентувала під час засідання колегії Черкаської обласної державної адміністрації 25 грудня програму економічного і соціального розвитку області. Про це інформують у Черкаській ОДА.
– Рік, який минає, був надзвичайно складним: відбулось суттєве погіршення кон’юнктури зовнішніх ринків, доводилося вдаватися до жорсткої економії з метою найефективнішого використання кожної бюджетної гривні, – сказав під час засідання голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб. – Та навіть у таких надскладних умовах нам вдалося уникнути гіршого сценарію в розвитку промислового комплексу.
За його словами, поступово відновлюється автомобілебудівна галузь, приріст капітальних інвестицій сягнув 1,5%, а обсяги будівельних робіт зросли на 7%. За обсягами валової продукції сільського господарства Черкащина займає провідні місця серед регіонів нашої держави і виробляє майже 7% загальнодержавного обсягу.
– На одного жителя області її виробляється більш як у 2 рази, ніж по Україні, – додав Сергій Борисович. – Із року в рік спостерігається приріст валової сільськогосподарської продукції і у цьому році він становить майже 15 мільярдів гривень.
Серед інших здобутків року – створення Центрів надання адміністративних послуг для спрощення ведення бізнесу, зменшення кількості перевірок суб’єктів господарювання контролюючими органами, відкриття обласного консультативно-діагностичного центру, відновлення роботи 2 дошкільних навчальних закладів у селах Балаклея Смілянського та Красносілля Чигиринського районів, створення Канівського гуманітарного інституту.
26.12.2013 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter