Білоусов проситиме в області і держави гроші на ремонт колектора, реконструкцію бульвару Шевченка та придбання тролейбусів

Білоусов проситиме в області і держави гроші на ремонт колектора, реконструкцію бульвару Шевченка та придбання тролейбусів Сьогодні секретар міської ради Черкас Віктор Білоусов дав доручення першому заступнику голови міського виконавчого комітету Віктору Беззубенку та керівникам структурних підрозділів міськвиконкому проаналізувати стан виплати заробітної плати на комунальних підприємствах міста Черкаси з метою недопущення заборгованості станом на 1 січня цього року. Про це інформують у міській раді Черкас.
Віктор Федорович також повідомив, що 25 грудня цього року відбудеться колегія облдержадміністрації. Як відомо, Верховна Рада України розглядатиме державний бюджет 14 січня 2014 року.
– На обласну колегію вноситься Програма соціально-економічного розвитку та проект обласного бюджету на 2014 рік.Прошу сьогодні направити до облдержадміністрації наші пропозиції і закласти об’єкти та основні роботи, які ми не зможемо самостійно профінансувати з міського бюджету, – підкреслив Віктор Федорович.
На його думку, до таких слід віднести будівництво доступного житла на вул. Якубовського, 17, на завершення якого необхідно близько 10 мільйонів гривень. Це й капітальний ремонт колектора на Чигиринській (потрібно 39 мільйонів гривень); реконструкція бульв. Шевченка (від Можайського до Добровольського – близько 90 мільйонів гривень); придбання не менше 10 тролейбусів; будівництво очисних споруд у Дахнівці.
– Ми готові на себе взяти співфінансування, але проситимемо кошти і з обласного, і з державного бюджету, – підсумував Віктор Федорович.
24.12.2013 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter