Не плюй в колодязь: Одарич просить Порошенка вирішити питання заборгованості по зарплаті

Не плюй в колодязь: Одарич просить Порошенка вирішити питання заборгованості по зарплатіУ Черкасах заборгованість із виплати заробітної плати бюджетникам на сьогодні становить 6,3 мільйонів гривень. Подібна ситуація склалась по всій країні. Казначейство перекриває потреби у розрахунках за державні повноваження власними коштами місцевих бюджетів.
Міський голова Черкас Сергій Одарич та Черкаська міська рада звернулись до Прем’єр-міністра України, Кабінету Міністрів України та Міністра фінансів щодо необхідності врегулювати цю ситуацію на всеукраїнському рівні.
- Працівники галузі освіти Черкас не отримали вчасно зарплату не з вини міської влади, - зазначає директор департаменту бюджетної політики Наталія Джуган. – Ми здійснили заявку на отримання позики ще 27 березня, але казначейство не дає реального грошового підкріплення для покриття тимчасового касового розриву, оскільки вилучає кошти єдиного казначейського рахунку на покриття нестачі пенсійного фонду, на інші соціальні виплати державного бюджету.
Від Провінції: враховуючи те, що на початку року Михайло Бродський зробив кілька «дружніх критичних випадів» у бік Порошенка, а після цього, майже синхронно, Одарич пообіцяв зняти з черкаських вулиць всі автобуси «Богдан», замінивши їх французьким транспортним «секонд-хендом», на дану пропозицію з Черкас щойно призначений міністр економічного розвитку й торгівлі Порошенко відгукнеться в першу чергу…
05.04.2012 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter