Реконструкція стадіону в Руській Поляні: 5 мільйонів "розпиляли" між своїми фірмами

Реконструкція стадіону в Руській Поляні: 5 мільйонів "розпиляли" між своїми фірмамиЯк повідомляють Наші Гроші, Руськополянська сільрада Черкаської області 4 грудня за результатами тендеру уклала угоду з ПП «Кит-3» на реконструкцію стадіону за 5,02 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Згідно з техзавданням на стадіоні повинні збудувати приміщення роздягалень, закупити туди меблі, облаштувати футбольне поле, волейбольний майданчик, сектори для стрибків у довжину і висоту, легкоатлетичні доріжки й глядацькі трибуни.
Термін, в який мають завершити стадіон, чітко не визначений – з дати укладення договору та до повного виконання сторонами взятих на себе зобов’язань.
Власником фірми «Кит-3» наразі є Олександр Перевізник і Володимир Бондаренко. Разом з тим до весни 2011 р. співвласниками цієї компанії разом з Перевізником були Олег та Олександр Осауленки.
Олег Осауленко є одноосібним власником фірми ТОВ «Метіда Плюс», єдиного конкурента «Кит-3» на цьому тендері.
За даними «ВДЗ» за останні п’ять років це єдиний державний підряд фірми «Кит-3», а «Метіда Плюс», заснована влітку 2011 р. взагалі поки що жодного тендеру не вигравала.
12.12.2013 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter