У селищі Енгельгардта ремонтуватимуть палац культури за 6,5 млн. грн.

У селищі Енгельгардта ремонтуватимуть палац культури за 6,5 млн. грн.Департамент капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації 3 грудня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Стайл Інтер’єр Буд» на реконструкцію селищного центру культури та дозвілля по вул. Шевченка, 190, у смт Вільшана Городищенського району. Вартість угоди складає 6,50 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», інформують «Наші Гроші».
Роботи фінансуються з державного бюджету і заплановані на грудень цього року.
Тендер проведено «за процедурою в одного учасника».
Замовник пояснив відсутність конкурсу важливістю проведення заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка 9 березня 2014 року.
Постановою кабміну від 17.10.2013 № 770 на реконструкцію селищного центру культури та дозвілля спрямовано субвенцію з державного бюджету у розмірі 4,00 млн грн., які мають бути витрачені в цьому році, а процедура відкритих торгів є тривалою і займає до трьох місяців.
Власниками «Стайл Інтер’єр Буд» є кияни Анатолій Духовський і Наталія Духовська та житель Кіровоградщини Андрій Нагнибіда.
Тарас Шевченко був слугою в маєтку П.В. Енгельгардта у селі Вільшана.
За інформацією місцевих ЗМІ, роботи по реконструкції центру культури у Вільшаній тривали вже в листопаді. Станом на кінець минулого місяця у приміщенні проклали зовнішній водогін, зняли старе облицювання фасаду площею, розібрали сходів і майданчиків, демонтували віконні та дверні блоки, вітражі над фойє приміщення та відремонтували зовнішні цегляні стіни, замінили дерев’яні конструкції даху.
На площі перед центром культури планується встановити пам’ятник Тарасові Шевченку. Бронзова скульптура висотою 3,5 метра стоятиме на постаменті з граніту заввишки 1,4 метра.
Наші Гроші
09.12.2013 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter