DataLife Engine > Екологія > У Черкаській ОДА відбирають екологічні проекти, які в 2020 році профінансують з бюджету області

У Черкаській ОДА відбирають екологічні проекти, які в 2020 році профінансують з бюджету області


6-02-2020, 16:10. Разместил: victor
У Черкаській ОДА відбирають екологічні проекти, які в 2020 році профінансують з бюджету області Екологічні проекти, які реалізовуватимуть коштом природоохоронного фонду області, розпочали відбирати на Черкащині. Як інформують у Черкаській ОДА, на засіданні робочої групи з питань природоохоронних заходів під головуванням заступника очільника області Дмитра Ляшова та за участі заступника голови ОДА Юрія Безщасного погодили реалізацію семи проектів.

Зокрема, погодили втілення проектів на майже 24 млн грн. Надалі відбір продовжать. Зокрема, розглянуть проекти від управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

– Наша мета – не гнатися за кількістю, а профінансувати ті екопроекти, які матимуть максимально позитивний ефект для жителів Черкащини, – наголосив Дмитро Ляшов. – Цього року бюджет природоохоронного фонду області сягає 20,5 млн грн. Ще понад 13 млн грн – залишок з минулого року. Тож, фактично, цьогоріч можемо реалізувати проектів на 34 млн грн за умови їхньої якості та актуальності.

Вернуться назад