На рекультивацію черкаського сміттєзвалища кинуть 2 мільйони гривень

На рекультивацію черкаського сміттєзвалища кинуть 2 мільйони гривень Близько 2 тисяч кубічних метрів сміття вивозиться щодня з Черкас на міське сміттєзвалище, що у с. Руська Поляна, ресурс якого майже добігає кінця.
За повідомленням прес-служби Черкаського МВК, на часі проведення обваловки сміттєзвалища, що дозволить продовжити його використання ще на півтора-два роки. Після чого буде проведено повну рекультивацію полігону твердих побутових відходів.
Секретар міської ради Віктор Білоусов розповів, що на здійснення робіт з обваловки сміттєзвалища у с. Руська Поляна потрібно близько двох мільйонів гривень. Відповідні кошти закладені у природоохоронному фонді міського бюджету.
– Після опрацювання проекту і проведення експертизи будуть розпочаті зазначені роботи, – повідомив Віктор Федорович.
За його словами, нинішнього року Черкаська міська рада виграла усі судові справи щодо закріплення за містом права власності на цю земельну ділянку. Тому є змога активізувати роботу з реконструкції сміттєзвалища, зокрема, провести його обваловку.
Тривалий час полігон твердих побутових відходів переповнений, але робити щось на цій ділянці міська рада не мала права. Тоді як іншої ділянки у міста для сміттєзвалища немає.
У цьому році Київський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу Черкаської міської ради щодо земельної ділянки, на якій розміщено міське сміттєзвалище.
Постановою суду від 10 липня 2013 року визнано недійсним розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації, яким земельна ділянка у с. Руська Поляна передавалась в оренду. А також визнано недійсним договір оренди цієї земельної ділянки між Черкаською районною державною адміністрацією та ТОВ «Українська екологія». Таким чином у багаторічній судовій епопеї поставлено крапку.
23.10.2013 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter