Директор ТЕЦ Бондаренко : До 2017 року обсяги шкідливих викидів на підприємстві буде значно зменшено

Директор ТЕЦ Бондаренко : До 2017 року обсяги шкідливих викидів на підприємстві буде значно зменшено На даний момент на вугільному полі Черкаської ТЕЦ розміщено 80 тисяч тонн вугілля. За словами директора підприємства Володимира Бондаренка, цього вистачить на 3 місяці роботи.
- До того ж вугілля надходить щодня, - заявляє В. Бондаренко. – На місяць, якщо температура повітря низька, ми використовуємо близько 30 тис. тонн. Отже, ми впевнені, що на період опалювального сезону підприємство забезпечено сировиною.
Як повідомив В. Бондаренко, на підприємстві діє екологічна програма, розрахована до 2017 року. Її мета – добитися значного зменшення викидів в атмосферу.
- Шкідливі викиди є на всіх станціях,що працюють на вугіллі, - говорить Володимир Бондаренко. – Є вони й на нашому підприємстві. За це ми сплачуємо великі кошти у бюджет. Наприклад, до кінця 2013 року ТЕЦ сплатить близько 27 мільйонів гривень.
На 5 котлах вже встановлено обладнання, яке зменшує обсяг викидів. Вартість встановлення коливається від 40 до 50 млн. грн.
- Це значні кошти, - зазначає Володимир Бондаренко. - Але поступово ми їх виділяємо. До 2017 року шлако- та золоуловлювачі матимуть всі котли.
09.10.2013 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter