Черкащан обіцяють штрафувати за невикошену амброзію

Черкащан обіцяють штрафувати за невикошену амброзію Під час обстеження території Черкас, проведеної минулого тижня управлінням інспектування Черкаської міської ради, було виявлено 31 некошену земельну ділянку, порослу аброзією.
Як інформують у Черпкаському МВК, начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко розповів, що кожному власнику чи орендарю занедбаної земельної ділянки було видано припис про усунення адміністративного порушення.
– Значна частина порослих амброзією земельних ділянок знаходиться у приватній власності черкасців – поблизу їх домоволодінь, а також у дворах. Таких – близько 60 відсотків з усіх виявлених територій. Решта ділянок, де зафіксовані зарості амброзії, – це землі, які перебувають в оренді, та, так звані, «безгосподарні» території, – відзначив Олександр Григорович.
За його словами, більшість приписів щодо усунення зазначених адмінпорушень вже виконані. А саме: порослі амброзією території – викошені. Проте все ж трапляються факти ігнорування власниками чи орендарями земельних ділянок приписів інспектора. Такі випадки фіксуються, приміром, по вул. Калініна,70, вул. Хоменка,17 та вул. Чорновола, 243.
Олександр Давиденко наголошує, що через два тижні інспектори управління інспектування проведуть повторне обстеження території Черкас. Зокрема, перевірять виявлені раніше захаращені земельні ділянки.
У разі ігнорування балансоутримувачами відповідних адмінприписів на порушників очікують штрафи: від 340 до 1360 гривень – для фізичних осіб та від 850 до 1700 гривень – для юридичних осіб.
29.07.2013 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter