На водоймах Черкаської області завершилася нерестова кампанія, - Віктор Іванько

Як інформують у Черкаській ОВА, щорічну весняно-літню нерестова заборону на рибогосподарських водних об’єктах Черкащини завершено. Про це повідомив начальник обласного управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм Віктор Іванько на брифінгу.

Як він зауважив, нерестова кампанія в регіоні тривала впродовж квітня – червня. Її проводили з метою забезпечення охорони водних біоресурсів і шляхів міграції. А також для створення сприятливих умов природного відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах

– За час кампанії працівниками управління викрито 792 факти порушень правил любительського рибальства, – пояснив Віктор Іванько. – Зокрема, складено 507 протоколів про адміністративне правопорушення. Маємо зафіксованих 90 грубих порушень і 6 випадків незаконного продажу водних біоресурсів і заборонених знарядь лову.

Упродовж нерестової кампанії також проводили рейди на об’єктах. Зокрема, 250.

– Окрім цього, нашими працівниками вилучено 98 знарядь лову, – додав Віктор Іванько. – А ще 205 знарядь, власники яких не встановлені. Затримано 9 транспортних засобів, зокрема плавучих.
04.07.2024 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter