Дирекція парків: Комунальники наводять лад у Соборному парку, повернутому у власність тергромади Черкас

Дирекція парків: Комунальники наводять лад у Соборному парку, повернутому у власність тергромади Черкас Як інформують у КП "Дирекція парків", Черкаська міська рада ухвалила рішення щодо остаточного повернення у власність територіальної громади земельної ділянки парку Соборного та передачі ще однієї її частини в постійне користування КП «Дирекція парків», комунальники продовжують розбирати смітники, які в цій зеленій зоні накопичувались десятиліттями.

Довелося у буквальному розумінні вигрібати купи непотребу, гілля та будівельного сміття, накиданого у віддалених закутках парку. Все це – у великій кількості, тож виникла необхідність застосувати багато техніки і залучити багато людей. Гілля та будівельні відходи – вантажили і вивозили, викошували та обрізали молоду поросль, що за пару тижнів загрожувала перетворитись у непрохідні чагарники. Також засипаємо ями та розрівнюємо територію. Згодом перетворимо її на доглянуті місця для відпочинку.

Як показує практика, лише у власності громади у Соборного є майбутнє як у парку, де буде зручно, приємно і комфортно відвідувачам.
21.06.2024 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter