На Дніпрі поблизу Вереміївки виявлено браконьєрів з великою партією свіжовиловленої риби

На Дніпрі поблизу Вереміївки виявлено браконьєрів з великою партією свіжовиловленої риби За інформацією патрульної поліції Черкаської області, Черкаський водний патруль продовжує виявляти осіб, які здійснюють, ймовірно, незаконний вилов риби.

Сьогодні близько 1- години ночі, патрулюючи прибережною смугою Кременчуцького водосховища поблизу села Вереміївка, патрульні помітили світло ліхтарів на березі. Інспектори направились до джерела світла та виявили рибальський човен з навісним двигуном.

Поряд з човном знаходилися металеві місткості в яких знаходилася риба різних видів. Оглянувши човен інспектори виявили заборонені знаряддя лову та свіжовиловлену рибу видів: лящ — 416 шт., синець — 1000 шт., плітка — 500 шт., судак — 21 шт., щука — 2 шт., товстолоб — 6 шт., жерех — 5 шт., сом — 2 шт., сазан — 5 шт., карась — 9 шт.

На місці події інспектори виявили двох чоловіків, які мали посвідчення рибалки "Рибколгосп". Під час перевірки дозвільних документів було встановлено, що дозвіл на спеціальне використання водних ресурсів видано на інший човен. Надалі, під час патрулювання прилеглої території, інспектори виявили човен на піщаній поверхні за 10 метрів від води.

Також патрульні перевірили журнал обліку вилучених водних ресурсів та встановили, що на час перевірки журнал не містив взагалі ніяких записів про постановку знарядь лову.
28.02.2024 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter