Рибоохоронний патруль: На Кременчуцькому водосховищі біля Васютинців зафіксована масова загибель риби

Рибоохоронний патруль: На Кременчуцькому водосховищі біля Васютинців зафіксована масова загибель риби Як інформують у Черкаському рибоохоронному патрулі, в результаті спрацювання води в Кременчуцькому водосховищі утворилась відшнурована ділянка та мілководдя на акваторії Кременчуцького водосховища поблизу с. Васютинці Іркліївської ТГ, Золотоніського району.

Під час проведення рибоохоронної роботи працівниками Управління було виявлено заморне явище, а саме спостерігався підхід великої кількості молоді риб до прибережної зони.

З метою недопущення масової загибелі риби від задухи та придавлення її кригою працівниками відділу відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» спільно з працівниками рибодобувної організації СТОВ «Дніпро» декілька днів проводилися рибницько - меліоративні заходи по спасінню молоді ВБР виду верховод, окунь, плітка, плоскирка, сом.

У результаті проведеної роботи було врятовано та випущено в акваторію Кременчуцького водосховища близько 3,5 тонн водних біоресурсів.
Але на жаль врятувати всю рибу не вдалося.
05.12.2023 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter