МВК: Жуковська непричетна до різкого запаху специфічного походження учорашнім вечером. Це все - курячий послід

МВК: Жуковська непричетна до різкого запаху специфічного походження учорашнім вечером. Це все - курячий послід З учорашнього вечора в окремих районах Черкас, зокрема, мікрорайонах «Луначарка», ПЗР, а також у центрі відчувався специфічний запах невідомого походження. Як інформують у Черкаському МВК, про це жителі Черкас повідомляли оперативну службу «1505», міське управління ГУ Держсанепідслужби України в Черкаській області та управління цивільного захисту Черкаської міської ради.
Як повідомив начальник управління цивільного захисту департаменту ЖКК Черкаської міської ради Юрій Кривошея, за зверненнями громадян на місця, де відчувався неприємний запах, відразу виїхали представники міського управління ГУ Держсанепідслужби, які взяли проби повітря. Під час проведених обстежень у взятих зразках не було виявлено перевищень рівня шкідливих домішок. Зокрема й аміаку, показники якого в повітрі перебувають на гранично допустимому рівні.
- Тож пов’язувати специфічний запах, який відчувався в місті у понеділок, 3 червня, з діяльністю хімічних підприємств Черкас – немає жодних підстав. Тоді як під час дослідження фахівці встановили органічну складову неприємного запаху. Ймовірно, його спричинили органічні добрива, які внесли на поля фермерські господарства. А саме – курячий послід, що має вкрай специфічний запах, – відзначив Юрій Вікторович.
Також зауважив, що подібні ситуації в Черкасах вже траплялись у минулі роки під час обробки фермерськими господарствами прилеглих до міста сільськогосподарських полів.
04.06.2013 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter