У Золотоноші радилися - чи слід будувати в місті сміттєпереробний завод

У Золотоноші радилися - чи слід будувати в місті сміттєпереробний заводЯк інформують у міськраді Золотоноші, відбувся другий діалог на тему: “Впровадження яких заходів в громаді допоможе вирішити питання сміттєзвалищ? Які повинні бути правила поводження з ТПВ? Чи допоможе у вирішенні піднятих питань будівництво заводу по переробці ТПВ?”. Загалом у заході взяли участь секретар ради Наталія Сьомак, представники виконавчого комітету Золотоніської міської ради, депутати, працівники УЖКГ, начальник дільниці ТПВ Надія Скорик, старости сіл та небайдужі місцеві підприємці.

По завершенню діалогу учасники дійшли до того, що у громаді сміттєпереробний завод потрібний. Втім, потрібно звернути увагу на просвітницьку роботу з мешканцями громади, розробити раціональний логістичний ланцюг вивезення ТПВ та насамперед ознайомитись з успішним досвідом інших громад.

Зустріч була не тільки змістовною і цікавою, а й дуже емоційною і корисною, адже кожен відчув себе безпосереднім учасником дійства, думка якого важлива, почута і, по можливості, буде врахована.
21.08.2023 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter