У Черкасах спільнота молоді з інвалідністю «ЕКО-мушля» провела акцію #СвійКухлик

Як інформують у ЧМР, спільнота молоді з інвалідністю «ЕКО-мушля» 26 липня провела в Черкасах акцію #СвійКухлик і запрошує усіх містян приєднатися. Вони пропонують цього дня відмовитися від використання одноразових паперових стаканчиків і пластянок. Натомість взяти з собою до кав’ярні свою улюблену чашку.

Таку акцію «ЕКО-мушля» проводить у Черкасах вдруге. Її мета – формування у людей свідомого ставлення до природних ресурсів та зменшення кількості сміття. Також необхідно привернути увагу до забруднень атмосфери викидами вуглекислого газу, які спричиняє в тому числі виготовлення одноразового посуду.
У Черкасах спільнота молоді з інвалідністю «ЕКО-мушля» провела акцію #СвійКухлик

За підрахунками екоактивістів, каву п'ють близько 75% українців. Звичка щодня брати для кави лише 1 одноразовий стаканчик за рік складе 365 псевдопаперових стаканчиків чи пластянок. Якщо помножити ці цифри на відсоток населення нашої країни, що вживає каву, то вийде 11,5 мільярдів цих самих стаканчиків. При одностайній відмові ми зможемо зберегти 0,6 мільйона тон деревини, приблизно 11 мільярдів літрів води, 79 тисяч тон сміття не опиниться на полігоні.

«Одна з пекарень Черкас не тільки підтримала нашу ініціативу, а й підготувала невеликі смаколики для тих, хто прийде сьогодні до них зі своїми кухликами, – розповідає ініціаторка створення черкаської спільноти «ЕКО-мушля» Анна Деркач. – Така підтримка дуже мотивує. Сподіваюся, що це стане гарною традицією нашого міста. Запрошуємо приєднатися до акції всі підприємства, де підтримують екологічні ініціативи зі зменшення кількості сміття».
27.07.2023 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter