Екоінспекція: У Золотоношці гине риба та є "наявність різкого запаху"

Екоінспекція: У Золотоношці гине риба та є "наявність різкого запаху"Як інформують у державній екологічній інспекції в Черкаській області, спеціалістами державної екологічної інспекції у Черкаській області проведено оперативну перевірку інформаційного сигналу громадськості щодо загибелі риби в районі с.Чапаївка Золотоніського району Черкаської області. Місцем загибелі риби стала річка Золотоношка в районі садово-дачного кооперативу "Хімік". Зі слів мешканців кооперативу, перші ознаки події виявлені приблизно о 7. 00 8 травня 2013 року.
Станом на 11.00 встановлено факт загибелі риби в кількості 600 штук (приблизно 15 шт. на 1м2) та наявність різкого запаху. Повний обсяг загиблої риби наразі встановити неможливо через сильну течію річки, спричинену відкритими шлюзами з метою уникнення підтоплення територій населених пунктів. За видовими ознаками загиблі краснопірки, карасі, окуні, щуки, верховодки. Деяка частина загиблої риби знаходиться на дні річки і поступово спливає на поверхню.
Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю в присутності сільського голови с.Чапаївка відібрано проби води в місці загибелі та виміряно рівень розчиненого кисню, який становить 3 мг/дм3. Повна інформаційна картина забруднення поверхневих вод буде встановлена за результатами обробки відібраних проб води. Причини загибелі водних живих ресурсів встановлюються.
08.05.2013 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter