Прокуратура: У Черкасах 100 суб`єктів господарювання незаконно забруднюють повітря

Прокуратура: У Черкасах 100 суб`єктів господарювання незаконно забруднюють повітря Прокуратурою міста Черкаси у ході перевірки за додержанням вимог чинного законодавства про охорону атмосферного повітря на території обласного центру у І кварталі 2013 року вивчено діяльнісь контролюючих органів та господарюючих суб’єктів. Встановлено, що без одержання спеціальних дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря працюють 100 суб’єктів господарювання, в тому числі два – комунальної форми власності.
Проте, відділ екології департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, всупереч власному графіку роботи не провів запланованих перевірок ряду підприємств міста. Однією з причин цього зазначається відсутність підприємств за юридичною адресою. Водночас деякі з підприємств виконували роботи на замовлення департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради.
Загалом за результатами перевірки додержання законодавства про охорону атмосферного повітря прокуратурою міста Черкаси внесено п’ять документів прокурорського реагування.
прес-служба прокуратури міста Черкаси
26.04.2013 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter