За жовтень-листопад в лісах Черкаської області висадили 1 млн. 480 тисяч сіянців

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, з 1 жовтня до 30 листопада тривала акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента «Зелена країна». У ході еко-ініціативи в Україні за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев, за 10 років – збільшено площу лісів на 1 мільйон гектарів.

Як повідомив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, лісівники Черкащини активно долучилися до реалізації Програми «Зелена країна».
За жовтень-листопад в лісах Черкаської області висадили 1 млн. 480 тисяч сіянців
фото управління лісового та мисливського господарства

- Протягом осінньої лісокультурної кампанії на території усіх десяти держлісгоспів було висаджено 1,48 млн сіянців. Долучилися до акції з висаджування лісу та зелених насаджень учнівська та студентська молодь, представники органів влади та місцевого самоврядування, державних установ та організацій, бізнесових структур, ОТГ та інших лісокористувачів. За сприяння лісівників Черкащини озеленено 85 начальних, освітніх закладів, соціальних установ. Загалом цієї осені осінній «внесок» Черкащини у «Зелену країну» – майже 1,57 млн сіянців та саджанців. Участь в акції взяли понад 7 тис. осіб», – повідомив головний лісівник області Олександр Дзюбенко.

Денис Сирцов

Провінція
06.12.2021 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter